Наукові публікації асистента Галабіцької Ірини Михайлівни

1. L.S. Babinets, I.M. Halabitska, Y.Y .Kotsaba, I.O. Borovyk, B.O. Migenko, S.S. Ryabokon, L.S. Tsybulska The effect of the proteolisis' system activity for the trophological status of patients with osteoarthrosis and excretory insufficiency of pancreas./ . L.S. Babinets, I.M. Halabitska, Y.Y .Kotsaba, I.O. Borovyk, B.O. Migenko, S.S. Ryabokon, L.S. Tsybulska / Wiadomosci lekarskie. - 2018-№2- C. 273-276.
  2. Babinets L. The сorrelations between trophology status and the main disease characteristics of patients with biliary genesis chronic pancreatitis / L. Babinets, M. Kastnerová, Z. Kornatovská, L. Andrijuk, Ju. Kotsaba, C. Kytsay, I. Halabitska // Acta Salus Vitae. – 2017. – Vol 5, No 1. – P. 9-17.
  3. Бабінець Л. С. Кореляція між трофологічним статусом та основними характеристиками захворювання у пацієнтів із хронічним панкреатиттом біліарного ґенезу / Бабінець Л. С., Коцаба Ю. Я., Кицай К. Ю., Галабіцька І. М. // Вісник клубу панкреатологів. – 2017. – №1. – С. 38-40.
  4. Бабінець Л. С., Галабіцька І. М. Динамічна електронейростимуляція (ДЕНС) на рефлекторні зони у комплексній реабілітації хворих на хронічний панкреатит / Л. С. Бабінець, І. М. Галабіцька // Методи рефлексотерапії в медичній реабілітації дорослих та дітей. – 2015. – С. 32-33
  5. Babinets L. S. Improvement of the complex medical treatment for the patients woth chronic biliary pancraetits / L. S. Babinets, K. Yu. Kytsai, Yu.Ya. Kotsaba, I. M. Halabitska, N. A. Melnyk, I. V. Semenova, O. S. Zemlyak // Wiadomisci Lekarskie. – 2015.-Tom LXX, nr 2 cz 1. – Р. 213-216.
  6. Бабінець Л. С. Оптимізація про/антиоксидантного статусу хворих на хронічний панкреатит під впливом динамічної електронейростимуляції / Л.С. Бабінець, І. М. Галабіцька, О. І. Криськів // Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекції. – 2015. – №3. – С. 63-65.
  7. Бабінець Л. С. Вітамінний і антиоксидантний дисбаланс у клінічній картині хронічного панкреатиту в практиці сімейного лікаря / Л. С. Бабінець, І.М. Галабіцька, А. І. Бабінець // Сімейна медицина. – 2014. – №1. – С. 122‑125.
  8. Бабінець Л. С. Патогенетичне обґрунтування трофологічних впливів комплексної терапії хронічного панкреатиту / Л. С. Бабінець, І. М. Галабіцька, Н. Є. Боцюк, С. С. Рябоконь//Лікарська справа. – 2014. – С. 43-46.
  9. Babinets L. S. Pathogenetic substantiation of trophologic impact of complex therapy of chronic pancreatitis / L. S. Babinets, I. M. Halabitska, K. Yu. Kytsai // Journal of Health Sciences. – 2014. – Vol 4 № 16. – С. 272-275.
  10. Бабінець Л. С. Оксидативний стрес і система антиоксидантного захисту в патогенезі формування терапевтичної патології / Л. С. Бабінець, І. М. Галабіцька // Здобутки клінічної та експериментальної медицини. – 2013. – №1. – С. 7-10.
  11. Бабінець Л. С. Акупунктурна динамічна електронейростимуляція у комплексному лікуванні хронічного панкреатиту / Л. С. Бабінець, Ю. Я. Коцаба, І. М. Галабіцька, Н. В. Марків // Здобутки клінічної та експерементальної медицини. – 2015. – №4. – С. 16-19.
  12. Бабінець Л. С. Патогенетичні аспекти клінічного перебігу хронічного панкреатиту: роль про- і антиоксидантного статусу / Л. С. Бабінець, І. М. Галабіцька // Здоров’я України. – 2016. – №1(39). – С. 49‑51.
  13. Babinets L. Trophology status and the main disease characteristics of patients with biliary genesis chronic pancreatitis / L. Babinets, Yu. Kotsaba, C. Kytsay, I. Halabitska , K. Yugheli // Bulletin of Akabi Tsereteli State University. – 2016 – № 2(8) – P. 180-183.