Виховання є суттєвим фактором розвитку та формування особистості шляхом взаємодії викладача та студентів з метою формування в останніх позитивних властивостей та якостей. Вищі навчальні заклади мають здійснювати підготовку свідомої національної інтелігенції, сприяти оновленню і збагаченню інтелектуального генофонду нації, вихованню її духовної еліти, примножувати культурний потенціал, який забезпечить високу ефективність діяльності майбутніх спеціалістів. Викладачі кафедри мікробіології, вірусології та імунології активно долучаються до цього процесу. Головною метою виховання, на досягнення якої спрямовано зусилля викладацького колективу є формування цiлiсної i гармонійно розвиненої особистості з високою національною самосвiдомiстю. Наставниками кураторських груп є викладачі кафедри: доц. О.В. Покришко , ст. викл.  А.Р. Малярчук , доц.  Л.Б. Романюк , доц. Н.М. Олійник ., ас. Н.Я. Кравець , ас.  В.П. Борак ., ас. І.І., Медвідь  ас.  І.М. Галабіцька 

Національно-патріотичне виховання спрямоване на формування у молодого покоління національної свідомості, любові до України, турботи про благо українського народу, вміння цивілізованим шляхом відстоювати права й свободи громадян, сприяти громадянському миру та злагоді в суспільстві. 

Державні та народні символи України

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання.   День єднання було впроваджене указом президента України №53/2022 від 14 лютого 2022 року.Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки. Відповідно до Указу, в цей день будуть підняті Державні Прапори України на будинках і спорудах у усіх населених пунктах, о 10:00 буде виконано Державний Гімн України. День єднання несе собою важливу мету: показати, що українці єдина нація, яка любить свою Батьківщину та рідну землю.   Викладачі кафедри разом з студентами  беруть активну учать у заходах,які спрямовані на об'єднання  нації. 

Викладачі  кафедри мікробіології , вірусології та імунології  разом з  студентами долучились до проведення загальнодержавного Дня єднання (2022 рік)

Студенти ТНМУ невпинно, щоденно беруть участь у проєктах, направлених на допомогу ЗСУ, забезпечення українських військових необхідним, як на передовій, так і в період їхньої реабілітації. А також наші студенти не забувають і про інші соціальні категорії, що потребують підтримки та допомоги, активно долучаючись до благодійний проєктів як у ТНМУ, так і у своїх рідних містах.

 Доц.  Н. М.Олійник  разом з студенти 318 кураторської групи медичного факультету формують «Коробочки тепла» (2024 рік)

22 січня 2024 року дружний колектив Тернопільського національного медичного університету приєднався до відзначення Дня Соборності України тож наші студенти і викладачі підтримали акцію  "живий"ланцюг єднання. 

22 січня 2024 року День Соборності України студенти та викладачі підтримали акцію «живий» ланцюг єдності  (2024 рік)

2 жовтня 2023 року кураторські групи ММ-316, ММ-318, ММ-319, ММ-320 разом з викладачами кафедри мікробіології, вірусології та імунології прийняли активну участь у загальноуніверситетському заході з нагоди Дня захисників України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та дня створення УПА благодійній ярмарці солодощів. Було зібрано кошти в сумі 11.048 грн

Викладачі  кафедри мікробіології , вірусології та імунології  разом з  студентами долучились до проведення загальноуніверситетської благодійної акції по збору коштів для ЗСУ (2023 рік)

Велика увага викладачами кафедри приділяється вихованню у студентів почуття патріотизму висвітлюючи події, які відбуваються в зоні АТО, займаючись волонтерською роботою. Студенти іноземних кураторських груп приймали активну участь у приготуванні вареників для воїнів АТО.

Доц.  О.В. Покришко , асист.  І.М. Галабіцька , асит. Г.І. Михайлишин , асист. І.Р. Волч разом з студентами кураторських груп під час благодійного ярмарку у ТНМУ (2022 рік)

 Доцент Олена Покришко  ініціатор акції «Зігрій теплом наших захисників» у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського  разом з студентами виготовляють окопні свічки для наших захисників, а  також беруть участь у  різних заходах, що відбуваються в нашому університеті, що направлені на підтримку ЗСУ.

Доц. Покришко О.В. разом з студентами кураторської групи  беруть у уасть у різних заходах спрямованих на підтримку ЗСУ (2022 років)

 Зустріч студентів кураторських груп та викладачів кафедри з  М.О.Винничук який поділився своїми спогадами про  перебування в зоні АТО (2019рік)

З метою формування високої національної самосвідомості викладачі кафедри проводять бесіди, круглі столи, приймають участь у відповідних загально- університетських заходах. Зокрема, студенти кураторських груп разом зі своїми кураторами були присутні на презентації унікального дослідницького проекту «Код нації», що відбулася в бібліотеці ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського. Цей фільм дає відповіді на питання, хто такі українці, чим українці особливі та що саме робить їх такими і дозволяє проносити національну ідентичність крізь сторіччя.

Знання з історіі України допомагає творити іі майбутнє. У  історико-меморіальному музеї політв’язнів відбувся перегляд  фільму «Історико-меморіальному музею політв’язнів – 25 років», який був знятий і змонтований ТО КП «Кінодністер» у 2021 році.  Зокрема відвідали музей і переглянули фільм студенти з Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. 

Асист. І.М. Галабіцька  зі студентами 373 група медичного факультету  під час екскурсії в  історико-меморіальному музеї політв’язнів (2022 рік)

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначають в Україні. Встановлене воно 9 листопада 1997 р. Указом Президента «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства». 

Цьогоріч 9 листопада  2021 року в двадцяте відбувся Радіодиктант національної єдності  доцент Романюк Л.Б. разом з студентами кураторської групи  приєдналися до написання. 

Доц. Л.Б. Романюк  разом з студентами кураторської групи під час написання  Радіодиктанту національної єдності (2021 рік)

Відвідання  презентації  дослідницького проекту «Код нації» (2018 рік)

Велика увага викладачами кафедри приділяється вихованню у студентів почуття патріотизму висвітлюючи події, які відбуваються в зоні АТО. Студенти кураторських груп приймали активну участь у зустрічі з воїном АТО, викладачем кафедри мікробіології,вірусології та імунології Винничуком Миколою Олександровичем. 

 Студенти кураторських групи разом із кураторами доц. О.В. Покришко та ст. викл. А.Р. Малярчук приймали участь у виготовленні вареників для воїнів-АТО (2016рік)

Студенти кураторських груп разом з викладачами кафедри прийняли  активну участь при зборах продуктів для воїнів АТО (2015 рік)

Інтелектуально-духовне виховання є невід’ємною частиною студентської виховної роботи, що формує позитивне ставлення до набуття знань, вироблення умінь і навичок під час бесід і зустрічей з кураторами. Підготовки свідомої національної інтелігенції, сприяння збагаченню інтелектуального генофонду нації, вихованню її духовної еліти, примноження культурного потенціалу, який забезпечує високу ефективність діяльності майбутніх спеціалістів здійснюється викладачами кафедри шляхом відвідування музеїв міста, художніх виставок, концертів.

Куратори кафедри мікробіології, вірусології та імунології із студентами своїх груп систематично відвідують вистави Тернопільського обласного академічного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. Особливо вразила студентів медичного факультету вистава «Мазепа», де висвітлювалася історія Івана Мазепи - Гетьмана України - проклятого, забутого, зрадженого й водночас любов, непримиренна боротьба за незалежність України як заповідь майбутнім поколінням. 

Асистент  В.П.Борак з кураторською групою під час перегляду вистави " Як наші діди парубкували" (2019рік)

Доцент  Н.М.Олійник з кураторською групою в театрі на  виставі " Мазепа" (2019 рік)

Куратори академічних груп разом зі студентами відвідали концерт муніципального Галицького  камерного оркестру,який   відкриває новий концертний сезон 2022-2023 років:. «Підкорюючись викликам часу, у якому ми зараз живемо, смислова наповненість буде дещо іншою, де звучали твори Юрія Шевченка, Олександра Гоноболіна, Володимира Пасічника, Ганни Гаврилець, Олени Лущик – сучасні, пронизливо тремтливі, різко викличні, а також традиційна«естрадна» музика 1970-х, що втілюватиметься у джазових мотивах М. Копилевича та А. Горчинського, карпатських ритмах, які «вловили» Р. Бабич та В. Матвійчук.

Асист. І.М.  Галабіцька зі студентами 373 групи  відвідали концерт Муніципального Галицького  камерного оркестру, що

відбувся в актовому залі університету (2022 рік)

Студенти 473 групи разом з куратором асист.  І.М. Галабіцькою відвідали виставу «Мартин Боруля» в Тернопільському драматичному театрі (2023 рік)

Щороку наставниками кафедри медичної біології організовуються екскурсії до різноманітних історичних пам’яток культури, навчальних, історичних, біологічних, геологічних музеїв пам’яток природи, матеріальної та духовної культури, тощо, оскільки пізнання себе починається із пізнання навколишнього світу, вивчення історії рідного краю та Батьківщини, знайомства із історичними об’єктами, які несуть в собі частинку історії та ілюструють хід історичних подій. Відвідування культурно-освітніх закладів студентами спонукають їх до вивчення, збереження та використання надбань національної і світової історико-культурної спадщини. 

Екскурсія у Збаразький замок доц.Л.Б. Романюк з студентами кураторської групи (2019 рік)

Асист.  В.П. Борак та І.М. Галабіцька  з кураторськими  групами під час відвідування   вистави у Тернопільському драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка (2018 рік)

Асист. І.М. Галабіцька   з кураторською  групою під час відвідування  експозицій  у Краєзнавчому музеї та  відвідування фільму у сінема- сіті (2018 рік)

Студенти 5 гр. ІІІ курсу з доц. Олійник Н.М.  на  виставі  « Сорочинський ярмарок»       у Тернопільському драматичний театрі ім Т.Г. Шевченка (2016р.)

Студенти 5 гр. ІІІ курсу з доц. Н.М. Олійник  на  виставі « Сорочинський ярмарок»  у Тернопільському драматичний театрі ім Т.Г. Шевченка (2016 рік)

    Студенти  ІІІ курсу  з куратором асист. І.М. Галабіцькою відвідала виставку картин у художньому музеї (2017 рік)

У рамках святкування Шевченківських днів викладачі із кураторськими групами вшановують пам'ять геніального українського письменника, художника, борця за свободу нашої країни – Тараса Шевченка.

 На мистецькому святі «Шевченківський розмай» доц. Н.М. Олійник із кураторською групою (2015 рік)

  Асист. Н.Я. Кравець з кураторською групою під час  екскурсії містом (2015  рік)

Кураторські групи приймають активну участь у загально університетських заходах спрямованих на інтелектуально-духовне виховання.

Студенти 1 групи ІІІ курсу медичного фак-ту з куратором доц. Л.Б. Романюк  знайомляться з особливістю українських строїв та символікою вишиванок, приймаючи участь у голосуванні на кращу світлину в українському народному одязі (2017 рік)

Формування у студентської молоді почуття відповідальності та милосердя здійснюється шляхом участі у благодійних акціях. Студенти кураторських груп активно приймають участь у благодійних акціях. Зокрема, участь у благодійному ярмарку, виручені кошти від якого були направлені на лікування важкохворих студентів університету.

З 24 лютого 2022 року життя всіх громадян України кардинально змінилося через російську агресію. Фактично вся країна перетворилася на великий фронт для захисту рідної землі від загарбників. Велику допомогу і підтримку для наших військових організовують волонтери. Вони готують їсти, виготовляють різні захисні засоби, шукають і купують необхідні ліки, піклуються про тих, хто постраждав від війни…   

Викладачі кафедри під час роботи у волонтерських центрах створених у університетах і школах Тернополя (2022 рік)

 Іноземні студенти Тернопільського національного медичного університету проводили акцію «Об’єднуємося у боротьбі з коронавірусом». Вони закликали всіх, хто навчається з інших країн у ТНМУ і для кого Тернопіль став рідним містом, підтримати українців і тернополян, зокрема представників медичної галузі, у боротьбі з коронавірусною інфекцією. З цією метою вони збирали гроші на придбання медичних засобів для захисту лікарів і медичних сестер, дезінфікуючі засоби та інше, що потребують лікувальні заклади.  Студенти наших кураторських груп  та їх куратори під тримали цю акцію та долучилися до збору коштів

Викладачі та студенти кураторських груп прийняли активну участь у благодійному ярмарку (2019 рік)

Доцент  О.В. Покришко разом з студентами передають необхідні засоби захисту для лікарів Тернопільської області на поштовому відділені  (2020рік)

Студенти  долучилися до проведення акції  в університеті з нагоди Всесвітнього дня боротьби з епілепсією (2016 рік)

Кураторська група асит. В.П. Борак підтримала і прийняла активну участь в акції по збору коштів для купівлі енцефалографа (2016 рік)

Студенти з курсу медичного факультету активно приймають участь у благодійному ярмарку (2015 рік)

Студенти з кураторських груп разом з доц. О.В. Покришко  були учасниками акцій  рамках проекту «Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям» (2016 рік)

Робота з іноземними студентами полягає у проведенні співбесід та круглих столів в рамках знайомства з новими соціальними умовами і соціальними ролями ( нова роль студента і пов’язані з нею функції), формуванням особливостей культури поведінки в Україні ( у громадських місцях, транспорті).

Доцент  О.В. Покришко з студентами іноземцями відвідали виставу " Ніч перед Різдвом" (2019 рік)

Для ознайомлення тернополян з культурними і національними традиціями своїх країн студенти іноземних груп разом з доц. О.В. Покришко  приймали участь у циклі телепередач у рамках проекту «Ранок на ТТБ: навколо світу» (2017 рік)

Круглий стіл на тему біотероризму провели викладачі кафедри з студентами 2 та 5 курсів факультету про роботі з іноземними студентами (2022 рік)

Студенти та викладачі під час  круглого столу  на тему "Біотероризм" (2022 рік)

Фізичне виховання. Формування відповідального відношення до свого здоров’я та сприяння руховій активності студентської молоді є пріорітетним напрямком роботи кураторів кафедри мікробіології, вірусології та імунології. Викладі кафедри не тільки проводять бесіди по формуванню здорового способу життя, а й залучають студентів до безпосередньої участі у спортивних змаганнях.

Студенти  кураторських груп з доц. О.В. Покришко на фізкультурному марафоні (2017 рік)

Здоровий спосіб життя. Одним із критеріїв здорового способу життя є дотримання профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом. З метою підвищення рівня проінформованостістудентської молоді про ці захворювання та їх наслідки для репродуктивного та соматичного здоров’я, викладачі кафедри проводять тематичні співбесіди та круглі столи зі студентами кураторських груп.

 1 грудня 2023 року викладачі та студенти взяли участь у заході "Знання про ВІЛ рятують життя", присвяченому Всесвітньому дню боротьби з ВІЛ/СНІД. Проблема ВІЛ зараз стосується всіх, і обізнаність з цією темою може врятувати життя людей. 

 Студенти разом з викладачами кафедри проф.С.І. Климнюком та доц. О.П. Покришко та доц. Т.І. П'ятковським   взяли участь у акції"Знання про ВІЛ рятують життя"до Всесвітньго дня боротьби з ВІЛ/СНІД  (2023 рік)

11 травня 2021 року відбулася 18 конференція для студентів факультету іноземних студентів  в режимі онлайн куратором якої виступила Покришко О.В.. Студентам було запропоновано зробити доповіді про вірусні інфекції та їх профілактики в різних країнах. Приємно відзначити, що студенти активно відгукнулися на оголошення – 24 майбутніх лікарів 2-3 курсів презентували свої роботи викладачам кафедри. Конверенція відбувалася в онлайн форматі в програмі Teams. Всі учасники конференції мали змогу задати питання доповідачам, а також обговорити її з викладачами кафедри. Найактивнішими виявилися другокурсники. Викладачі заслухали доповіді про такі вірусні захворювання, як гепатити С,В, ВІЛ інфекцію,  хвороби Ебола, Іспанського грипу, COVID і SARS.  

18 -студентська наукова конференція, яку провели студенти факультету іноземних студентів  присвячена питанням вірусних інфекцій та їх профілактики в різних країнах(2021 рік)

24 березня 2021 року було проведено студентську науково-практичну онлайн-конференцію на тему: «Медико-соціальні аспекти захворюваності на туберкульоз». Проведення конференції 24 березня не є випадковим, адже саме цього дня німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття збудника туберкульозу. Саме тому з 1993 р. 24 березня за рішенням ВООЗ проголошено Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом. Тематика конференції була присвячена актуальним питанням подолання цього небезпечного інфекційного захворювання.

Студенти 2-го курсу медичного факультету презентували доповіді, що висвітлювали імунопатогенетичні аспекти захворювання, проблему мультирезистентності збудника (2021 рік)

Учасники  конференції під час обговорення цікавих доповідей (2021 рік)

На кафедрі відбулася щорічна конференція для студентів факультету іноземних студентів  в режимі онлайн куратором якої виступила Покришко О.В.. Студентам було запропоновано зробити доповіді про інфекційні захворювання, збудники яких призвели до розвитку епідемій та пандемій упродовж останніх 200 років. Приємно відзначити, що студенти активно відгукнулися на оголошення – 19 майбутніх лікарів 1-4 курсів презентували свої роботи викладачам кафедри. Кожен зі студентів обирав один з варіантів участі: необхідно було зробити презентацію у ppt форматі з голосовим поясненням до слайдів або ж доповісти на обрану тему під час Zoom конференц-зустрічі з викладачами кафедри. Найактивнішими виявилися другокурсники. Викладачі заслухали доповіді про епідемії чуми, які відбувалися в Індії, холери, хвороби Ебола, Іспанського грипу, COVID і SARS.  

Тема конференції  «Pan a pandemic»  лозунг, який студенти розробили для конференцій (2020 рік)

Учасники  конференції під час обговорення цікавих доповідей (2020 рік)

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології 25 березня 2019 року  відбулася студентська наукова конференція на тему «Медико-соціальний аспект туберкульозу», присвячена актуальним питанням  з приводу подолання цього небезпечного інфекційного захворювання.

Про сучасні підходи до діагностики  туберкульозної інфекції доповідають студентки 216 групи медичного факультету Бас Оксана та Павліковська Оксана (2019 рік) 

Про сучасні методи визначення чутливості збудника туберкульозу до хіміотерапевтичних препаратів доповідає студентка 204 групи медичного факультету Папроцька Олена (2019 рік)

Студенти другого курсу медичного факультету  за підтримки викладачів кафедри доц. Романюк Л.Б. та асит. Кравець Н. Я.  25 лютого 2019 році проводили бесіду  з учнями  20 тернопільської загальноосвітньох школи  шкіл з метою поширення інформації про гострі респіраторні захворювання, як вберегтися від небезпечних вірусів, що робити у разі, якщо контакту з хворою людиною не вдалося уникнути. 

Заугольнова Анастасія, Фуртак Вікторія,  Рябошапка Вадим, Чайка Андрій , Бучинська Мар'яна під час бесіди з учнями  Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 (2019 рік)

25 квітня 2018р. на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології відбулися студентські наукові конференції на теми: «Панове, за мікробами останнє слово…», «Інфекційні захворювання у різних країнах світу». Проведення студентських наукових конференцій стало доброю традицією нашої кафедри, що сприяє поглибленому опрацюванню студентами окремих питань мікробіології. Тематика конференції висвітлювала як актуальні проблеми співіснування людини із світом мікроорганізмів, так і можливі перспективи. Активну участь у конференції прийняли студенти другого курсу медичного факультету. Вони підготували цікаві та інформативні доповіді на наступні теми:

1. Народження мікробної теорії: від міазмів до мікробів» - ст. Грабчук Віталій Борисович, 24 гр. мед. факультет, 2 курс. 

Грабчук Віталій Борисович представляє доповідь на тему: Народження мікробної теорії: від міазмів до мікробів» (2018 рік)

 Студенти  медичного факультету 2 курсу слухають доповіді учасників  конференції (2018 рік)  

За активну участь студенти були нагороджені сертифікатами учасника конференції. Студентська науково-практична конференція для іноземних студентів англійською мовою була присвячена інфекційним захворюванням, які є небезпечними у різних країнах. У конференції взяли участь студенти ННІ медсетринства 2 курсу факультету іноземних студентів BSN, які підготували доповіді: «Інфекції, які передаються статевим шляхом», «Кампілобактеріоз, гелікобактеріоз», «Холера в Зімбабве», «СНІД в США», «Туберкульоз в Нігерії», Свої доповіді представили: Адебайо Блесінг, Ампонсак Келвін, Магоча Ліза, Коме Міспа і Ісайя Грейс Брайт. За обгрунтованість , презентабельність матеріалу було відмічено студентів Магоча Ліза і Ісайя Грейс Брайт. Усі доповіді були змістовними і сприяли поглибленню знань з мікробіології, вірусології та імунології. Організатором даної конференції була ст. викл., канд. біол. наук Г. Р. Малярчук Усі студенти отримали після конференції сертифікати учасників.

Вручення сертифікатів ННІ медсетринства 2 курсу факультету іноземних студентів BSN (2018 рік)

15 -студентська наукова конференція присвячена видатним науковцям у галузі мікробіології (2018 рік)

15 листопада 2018 року на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології відбулася студентська наукова конференція на тему: «Грип та інші гострі респіраторні інфекції – сучасний погляд на проблему». Інфекції дихальних шляхів найчастіше зумовлюються вірусами, рідше хламідіями, бактеріями та іншими збудниками. У структурі захворюваності найбільша частина припадає на грип та ГРВІ, що належать до найпоширеніших хвороб, складаючи до 70 % усіх інфекційних захворювань. Профілактичні та лікувальні заходи щодо грипу і ГРВІ є важливим завданням медичної науки та практичної охорони здоров‘я. Однак активні пошуки вакцин і препаратів, спрямованих на пригнічення репродукції збудників в організмі хворої людини, ще не дали суттєвих практичних результатів. Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) – це гострі вірусні хвороби з групи інфекцій дихальних шляхів, які супроводжуються загальною інтоксикацією та ураженням дихальних шляхів, кон‘юнктив та лімфатичних вузлів. Студентська наукова конференція, що була організована викладачами кафедри мікробіології. Оргкомітет склали  проф. С.І. Климнюк , доц.Л.Б. Романюк , доц. Н.М. Олійник , ас. В.П.Борак , ас. Н.Я. Кравець , ст. викл. Г.Р. Малярчук ,  ас. І.М.Галабіцька . З вступним словом виступила доц.  Л.Б. Романюк , наголосивши на актуальності проблеми грипу та ГРВІ. 

Доц.  Л.Б. Романюк  з вступним словом відкриває конференцію (2018 рік)

Студентка. ІІІ курсу, 17 групи, медичного факультету А.  Максимова доповідає (2018 рік)

Студентка ІІІ курсу, 10 групи, медичного факультету С.  Копитчак   представляє свою доповідь (2018 рік)

З заключним словом виступила ас. В.П. Борак , відмітивши кращих доповідачів.Всіх студентів було нагороджено іменними грамотами. По завершенні конференції оргкомітет разом із учасниками та гостями вирішив організовувати таку конференцію щорічно, та присвячувати її актуальним питанням мікробіології, вірусології та імунології.

Грамоти та програма конференції присвячена проблемі  Грипу та інших гострих респіраторних інфекціям (2018 рік) 

1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема. День започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус. Важливим етапом у формуванні молоді є проведення виховних бесід та залучення їх до просвітницької діяльності.

Доц.  Н.Я. Кравець разом з кураторською групою під час бесіди про поширення ВІЛ інфекції серед молоді  (2021 рік)

 З метою формування уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу, сприяння зниженню інфікування ВІЛ, формування толерантного ставлення до людей з ВІЛ, виховання бажання дотримуватися правил здорового способу життя та побудови міжстатевих відносин на основі дружби і поваги, викладачами кафедри мікробіології, вірусології та імунології із залученням студентів кураторських груп була проведена конференція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Під час проведення конференції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня 2017 рік)

Студенти кураторської групи доц. Л.Б. Романюк  були учасниками акції «День здоров’я»  (2016 рік)

 Студенти і викладачі кафедри  під час проведення  круглого столу на тему: Вірусні гепатити – смертельна загроза» (2015 рік)

Кураторські групи приймають активну участь у загально університетських заходах спрямованих на інтелектуально-духовне виховання.