Протягом усіх років існування при кафедрі активно функціонує студентський науковий гурток. Основні напрями роботи гуртка - науково-дослідна (робота в науковій лабораторії кафедри, виконання фрагментів кафедральної наукової роботи під керівництвом викладачів), теоретична (заслуховування наукових повідомлень та рефератів, результатiв студентських робіт, доповіді на студентських конференціях) і практична робота (освоєння практичних навичок, нових методiв діагностики захворювань ).

Засідання наукового гуртка, на якому проводять обговорення підготовлених доповідей студентів (1996 рік)

Гуртківці щорічно виступають на студентських науково-теоретичних конференціях українською та англійською мовами у різних навчальних закладах України та закордоном, беруть учать у роботі міжнародних студентських форумів, публікують свої дослідження у журналах і збірниках наукових праць. Наукові роботи студентів кафедри приймали участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014-2015 році у галузі «Теоретична медицина» (студентка медичного факультету Ю. Пінчук) в міжнародному медичному конгресі для студентів і молодих вчених (студенти медичного факультету І. Стецюк, Н.Калатай, Ю.Сокіл, Н.Олійник, стоматологічного факультету – А. Огінський).

Доцент Л.Б. Романюк, асистент О.Б. Кучмак з гуртківцями на міжнародному медичному конгресі для студентів і молодих вчених (2014 рік)


У 2016р. студент III курсу медичного факультету Ігор Стецюк був учасником ХХІV Міжнародної медичної студентської конференції в секції базових дисциплін Ігор Стецюк доповів на тему «The oral and colon microbiota in patients with rheumatoid arthritis» ( науковий керівник – к.м.н., ас. О.Б. Кучмак ). Президія конференції висловила думку про неабияку перспективу зроблених ними досліджень.

Студенти III та IV курсів медичного факультету Ігор Стецюк, Олеся Сопель, Катерина Галей учасники ХХІV Міжнародна медична студентська конференція (зліва направо 2016 рік)

На XXI Міжнародному медичному конгресі студентів і молодих вчених, 24-26 квітня, 2017року, м. Тернопіль у секції медична біологія та мікробіологія наші гуртківці представили свої роботи Іванців В. Павлюк З., Небещанська М. Так, за підсумками конгресу студентка 5 курсу мед. фак-ту Іванків Вікторія була нагороджена Диплом I ступеня .

Переможці секції " Біологія та мікробіологія"- студенти В. Іванців, Д. Коніор та куратори проф. Л.Я. Федонюк, доценти С.С. Подобівський, О.В. Покришко, асистент Н.Я. Кравець на XXI Міжнародному медичному конгресі студентів і молодих вчених( 2017 рік)

Студентки З. Павлюк, М. Небещанська представили стендову доповідь на XXI Міжнародному медичному конгресі студентів і молодих вчених (2017 рік)

Козак Ольга студентка 4 курсу мед. фак-ту , за участь у ХIV Міжнародної наукової конференції студентів та молодих вчених «Перший крок в науку—2017» 26–28 квітня 2017 року м. Вінниця, Україна була нагороджена Дипломом II ступеня.Студентка ІІІ курсу медичного факультету Сатурська Уляна прийняла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 24-25 березня 2016 році у галузі «Теоретична медицина». Тема студентської наукової роботи: Епідемічний аналіз захворюваності на лайм-бореліозу в Україні. Науковий керівник доцент кафедри Олійник Н. М. Також, наші гуртківці Мирончук О., Геренко М. презентували стендову доповіддю на науково-практичній конференції «Медико-соціальні проблеми дитячого віку 26-27 жовтня 2017р.», студенти 4 курсу факультету іноземних студентів Абдельгаввад Ахмед Салем Мохаммед Аппіах Еммануел Нярко представили доповідь на «The International Medical Students’ Congress of Bucharest 6th -10th of December», який проходив у Будапешті 29.11.2017р. столиці Румунії, в секції медичні науки та отримали сертифікат.

Виступ гуртківки Юлії Швець на XXIІ Міжнародному медичному студентському конгресі та молодих вчених (2018 рік )

У 2018р. студенти прийняли участь у XXIІ Міжнародному медичному студентському конгресі та молодих вчених, 24-26 квітня, 2018року, м. Тернопіль у секції медична біологія та мікробіологія наші гуртківці представили з доповідями.На цьогорічний конгрес у ТНМУ ім. І. Я. Горбачеського студентів та молодих вчених викладачі кафедри разом з гуртківцями підготували 10 тез, авторами одних тез можуть бути кілька студентів. Наші гуртківці Козак Ольга, Маланчин Артем, Пудз’яновська Александра-Анна, Швець Юлія – отримали грамоту за друге місце у конкурсі наукових робіт ХХІІ Міжнародного медичного конгресу студентів і молодих вчених. Студентка 6 курсу медичного факультету Іванків Вікторія отримала диплом першого ступеня за доповідь на XV Міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених «Перший крок в науку – 2018», яка відбулася у Вінницькому національному медичному університеті імені М.І. Пирогова. Також студентка 5 курсу Заставна Надія виступила з доповіддю на XVІ Міжнародній науковій конференції «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances», результати дослідженя були опубліковані в матеріалах конференції.

Староста гуртка- Надія Заставна , студенка 25 групи, V курсу медичного факультету .

Куратор гуртка - Н.Я. Кравець,асист., кан. біол. наук.