Колектив кафедри під час методичного засідання (зліва направо): проф. С.І. Климнюк, асист. І.М. Галабіцька, доц. М.С. Творко, стар. вик. Г.Р. Малярчук, доц. О.В. Покришко, доц. Н.М. Олійник, асист. І.І. Медвідь, асист. Михайлишин Г.М., доц. Л.Б. Романюк , доц. Н.І. Ткачук (2019 рік)

Колектив кафедри (зліва направо ): доц. О.В. Покришко, доц. Л.Б. Романюк, асист. Г.І. Михайлишин, стар. вик. Г.Р.Малярчук, доц. Н.І. Ткачук (2019 рік)

Колектив кафедри ( зліва направо): доц. Л.Б. Романюк, асист. Н.Я. Кравець, доц. О.В. Покришко, стар. вик. Г.Р.Малярчук, асист. І.М. Галабіцька, проф. С.І. Климнюк (2019 рік)

Колектив кафедри ( зліва направо): асист. Н.Я. Кравець, стар. вик. Г.Р.Малярчук, асист. І.М. Галабіцька,проф. С.І. Климнюк, асист. М.О. Винничук, доц. Н.М. Олійник, доц. Л.Б. Романюк, доц. О.В. Покришко (2018 рік)

Колектив кафедри (верхній ряд зліва направо): асист. І.І. Медвідь , доц. Н.І. Ткачук, проф. С.І. Климнюк , стар. вик. Г.Р. Малярчук: ( нижній ряд зліва направо), доц. О.В. Покришко, лаб. Н.М. Собко , асист. В.П. Борак, стар. лаб. Н.Б.Чорнобай , доц. Л.Б. Романюк , асист. Г.І. Михайлишин , доц. Н.М. Олійник, асист. І.М. Галабіцька, асист. Н.Я. Кравець , доц. М.С. Творко, лаб. Н.В. Собко (2018 рік)

Колектив кафедри ( нижній ряд з права на ліво): доц. Н.І. Ткачук, проф. С.І. Климнюк , стар. вик. Г.Р. Малярчук ; (верхній ряд зправа на ліво) : доц. О.В. Покришко , асит. І.Р. Волч, асит. І.О.Стахурська, асит. В.П. Борак, доц. Л.Б. Романюк , лаб. Н.М. Собко , асит. Н.Я. Кравець , доц. Н.М. Олійник , стар. лаб. Н.Б.Чорнобай , доц. М.С. Творко , лаб. Н.В. Собко (2017 рік)

Старший лаборант Н.Б. Чорнобай (зліва), лаборанти Н.В. Собко ( зправа)

під час проведення лабораторних досліджень (2016 рік)

Лаборант Н.М. Собко під час проведення лабораторних досліджень (2016 рік)

Колектив кафедри (перший ряд з ліва на право): професор С.І. Климнюк , професор І.О. Ситник, доцент Н.І. Ткачук ,(другий ряд з ліва на право) доцент М.С. Творко, доцент О.В. Покришко, доцент Л.Б. Романюк, асистент М.О.Винничук , асистент В.П. Борак , старший викладач Г.Р. Малярчук, доцент Т.І. П’ятковський, асистент О.Б. Кучмак (2012 рік)

Колектив кафедри мікробіології ас. Климнюк С.І., ас. Калашник С.О., ст. лаб. Старостенко Г.П., доцент Творко М.С., проф. Ситник І.О., лаб. Ксьонз С.Є., ст. лаб. Малярчук Г.Р. (80-ті роки)

Під час наукової роботи ас. Климнюк С.І., ас. Фещенко Л.Г., доц. Кованова Е.М., проф. Ситник І.О., ас. Калашнік С.О. (зліва на право) (1977 рік)

Співробітники кафедри на відкритій лекції ас. Ногачевський Й.Й., доц. Шугайло В.Т., доц. Василенко Г.Г., доц. Ситник І.О. (1960 рік)

Перший завідувач кафедри мікробіології

доцент Ганна Григорівна Василенко під час читання лекції( зліва) та роботи з документами (зправа)

(1957-1963 роки)