Перший завідувач кафедри мікробіології

доцент Ганна Григорівна Василенко під час чтання лекціі (зліва) та роботи з документами (зправа)

(1957-1963 роки)

Співробітники кафедри на відкритій лекції ас. Ногачевський Й.Й., доц. Шугайло В.Т., доц. Василенко Г.Г., доц. Ситник І.О. (1960 рік)

Під час наукової роботи ас. Климнюк С.І., ас. Фещенко Л.Г., доц. Кованова Е.М., проф. Ситник І.О., ас. Калашнік С.О. (зліва на право) (1977 рік)

Колектив кафедри мікробіології ас. Климнюк С.І., ас. Калашник С.О., ст. лаб. Старостенко Г.П., доцент Творко М.С., проф. Ситник І.О., лаб. Ксьонз С.Є., ст. лаб. Малярчук Г.Р. (80-ті роки)

Колектив кафедри мікробіології проф. Ситник І.О.,доц. Конованова проф. Климнюк С.І., доц. Ткачук Н.І., ( зправо на ліво, перший ряд), доц. Творко М.С., лаб.Саніцка Н.І, аси. Малярчук Г.Р., ст. лаб. Кравченюк М., асір. П'ятковськй Т. П. (зліво на право, другий ряд)(1994 рік)

Колектив кафедри: професор С.І. Климнюк , професор І.О. Ситник, доцент Н.І. Ткачук (перший ряд), доцент М.С. Творко, доцент О.В. Покришко, доцент Л.Б. Романюк, асистент М.О.Винничук , асистент В.П. Борак , старший викладач Г.Р. Малярчук, доцент Т.І. П’ятковський, асистент О.Б. Кучмак (другий ряд) (2012 рік)

Старший лаборант Н.Б. Чорнобай, лаборанти Н.В. Собко та Н.М. Собко

під час проведення лабораторних досліджень (2016 рік)

Колектив кафедри доц. Н.І. Ткачук, проф. С.І. Климнюк , стар. вик. Г.Р. Малярчук ( нижній ряд права на ліво), доц. О.В. Покришко , асит. І.Р. Волч, асит. І.О.Стахурська, асит. В.П. Борак, доц. Л.Б. Романюк , лаб. Н.М. Собко , асит. Н.Я. Кравець , доц. Н.М. Олійник , стар. лаб. Н.Б.Чорнобай , доц. М.С. Творко , лаб. Н.В. Собко (верхній ряд зправа на ліво) (2017 рік)

Колектив кафедри асит. І.І. Медвідь , доц. Н.І. Ткачук, проф. С.І. Климнюк , стар. вик. Г.Р. Малярчук ( нижній ряд зліва на право), доц. О.В. Покришко, лаб. Н.М. Собко , асит. В.П. Борак, стар. лаб. Н.Б.Чорнобай , доц. Л.Б. Романюк , асит. Г.І. Михайлишин , доц. Н.М. Олійник, асит. І.М. Галабіцька, асит. Н.Я. Кравець , доц. М.С. Творко, лаб. Н.В. Собко (верхній ряд зліва направо) (2018 рік)