Інститут кураторів

          Велика увага викладачів кафедри приділяється вихованню у студентів почуття патріотизму, національної свідомості, любові до майбутньої професії. Організовуються вечори, КВК, вікторини “Що? Де? Коли?”, проводяться вечори і диспути в студентських гуртожитках, відвідування виставок, екскурсії в музей Соломії Крушельницької (с. Біла), у музей-садибу І.Я. Горбачевського, подорожі по Україні, спелеологічні екскурсії (печери Млинки).

Студенти та викладачі активно приймали участь у різноманітних благодійних акціях: благодійному ярмарку, кошти від якого були направлені на лікування важкохворого студента університету; у благодійному марафоні по збору коштів на придбання енцефалографа для дитячої обласної лікарні, для лікування дітей-пацієнтів гематологічного відділення дитячої міської лікарні; в акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з епілепсією. Здійснювали посильну допомогу воїнам АТО, долучилися до збору коштів на ремонт автомобіля для потреб АТО, придбанні медикаментів, брали участь у формуванні бібліотеки для жителів Луганської та Донецької областей. Головною метою виховання, на досягнення якої спрямовано зусилля викладацького колективу є формування цiлiсної i гармонійно розвиненої особистості з високою національною самосвiдомiстю.

Колектив кафедра мікробіології, вірусології та імунології робить все можливе для підготовки висококваліфікованих лікарів, які в майбутньому будуть гідно представляти університет на теренах України.
Ċ
кафедра мiкробiологiї, вiрусологiї та iмунологiї,
27 бер. 2017 р., 00:59
ĉ
кафедра мiкробiологiї, вiрусологiї та iмунологiї,
16 лист. 2015 р., 05:05
Ċ
Наталія Ярославівна Кравець,
22 вер. 2017 р., 00:09
ć
кафедра мiкробiологiї, вiрусологiї та iмунологiї,
18 трав. 2016 р., 23:49
Ċ
Наталія Ярославівна Кравець,
22 вер. 2017 р., 00:08
Comments