Покришко Олена Володимирівна

Доцент кафедри – к.м.н.-
Покришко Олена Володимирівна

Закінчила Тернопільський медичний інститут ім. І.Я.Горбачевського у 1991 році р. за спеціальністю „Лікувальна справа”.

Кандидат медичних наук за спеціальністю «Мікробіологія» з 2008 року. Дисертацію на тему „Ступінь впливу А-бактерину на колонізацію та адгезивні властивості клінічно значущих співчленів мікробіоценозу шкіри” захистила у спеціалізованій вченій раді Д 26.003.06. при ДУ „Інститут мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова АМН України”. Диплом ДК № 020414.

Основні етапи трудової діяльності:

·     1991 - 2003 рр.  - лікар в амбулаторії 61615 військової частини при міській поліклініці м. Руставі Республіки Грузії, потім лікар районної лікарні смт. Підволочиськ Тернопільської області.

·  2003-2010 рр. - асистент кафедри медичної біології, мікробіології, вірусології та імунології ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського.

· 2010 до сьогодні - доцент кафедри  мікробіології, вірусології та імунології ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського

· З 2003 р. очолюю лабораторію мікробіологічних і паразитологічних досліджень. Маю першу кваліфікаційну категорію зі спеціальності бактеріологія.

За 2003-2016 роки надруковано 193 навчально-методичні та наукові публікації.

Наукові інтереси:

Мікробна екологія люди. Адгезивні властивості мікробів. Мікрофлора шкіри при цукровому діабеті. Проблеми застосування пробіотиків у медицині. Антибіотикорезистентність мікроорганізмів, полірезистентні штами. Антимікробна дія субстанцій, отриманих із рослин, та вперше синтезованих.

Підсторінки (1): Наукові публікації