Стахурська Ірина Олегівна

Асистент кафедри
 - Стахурська Ірина Олегівна

У 2011 році закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка хіміко-біологічний факультет за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія”.

З 2011 р. працювала старшим лаборантом кафедри фармацевтичних дисциплін Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

Наукову роботу  розпочала у 2012 р. – запланувши кандидатську дисертацію на тему "Особливості ремоделювання міокарда тварин  різної статі за умов впливу на організм нітриту натрію" за спеціальністю  14.03.01- нормальна анатомія (біологічні науки).

З 2012 р.  по 2014 р. старший лаборант управління та економіки фармації та за сумісництвом асистент вище згаданої кафедри.

У 2015-2016 н.р.  асистент кафедри медичної біоетики і деонтології.

У 2016 році пройшла успішний захист кандидатської дисертації.

На даний час асистент кафедри мікробіології, вірусології та імунології

Кількість друкованих праць – 22  та 1 патент на корисну модель.

Сфера наукових інтересів – особливості ураження органів і систем органів ксенобіотиками, статеві особливості.