Кафедра‎ > ‎

Новини кафедри

Студентки ІІІ курсу медичного факультету Булавіна Катерина, Сорочан Катерина, Вівчар Зоряна  прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни « Мікробіологія, вірусологія та імунологія», яка відбулась 7-8 квітня на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології

Студентка ІІІ курсу Катерина Булавіна отримала Диплом ІІ ступеня.   Вітаємо з перемогою!!!!!!

В Олімпіаді взяли участь переможці I етапу Олімпіади з різних вишів України: Києва, Тернополя, Харкова, Івано-Франківська, Львова, Чернівців, Дніпропетровська, Вінниці, Сум, Полтави та Запоріжжя. В олімпіаді взяло участь 36 учасників.

До складу жюрі увійшли провідні вчені та педагоги – академік НАН України та Національної академії наук про Широбоков В. П., член-кореспондент НАН України професор Співак М.Я., завідувач лабораторії інтерферону та імуномодуляторів Інституту мікробіології і вірусології імені Д.К. Заболотного НАН України;  професор Задорожна В.І., директор Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В. Громашевського НАМН України; професор Дзюблик І.В., завідувач кафедри вірусології НМАПО імені П.Л.Шупика МОЗ України та інші.

Жюрі олімпіади.

Виступ академіка НАН України та Національної академії наук проф.  В. П. Широбоков.

Олімпіада складалася з двох турів. Перший тур – теоретичний,  передбачав оцінку теоретичних знань. Конкурсне завдання I туру включало 5 питань із різних розділів мікробіології, вірусології та імунології. У другому турі – практичному, ми вирішували ситуаційні задачі, самі фарбували по методу Ціля-Нільсена, здійснювали мікроскопію та виявляли мікобактерії туберкульозу. Переможців визначали в особистій першості за сумарною кількістю балів, набраних на двох  турах Олімпіади.

Під час олімпіади (зал для  теоритичної частини та практичної частини  олімпіади)

Підсторінки (1): наукові факти